5 תקלות שכיחות במחשבי Apple

5  תקלות שכיחות במחשבי  Apple

5 תקלות שכיחות במחשבי Apple

מחשבי אפל נחשבים למחשבים איכותיים ועמידים במיוחד, אך במקרה של תקלה, לא ניתן להסתמך על כל מעבדת מחשבים אקראית.

חשוב להבין כי מחשבי אפל דורשים תיקון מתקדם יותר, המתבצע אך ורק על ידי טכנאי מחשבים מוסמכים שמתמחים בתחום.

זקוק לטכנאי מחשבים?

אני במרחק שיחה!

אנו בחברת מוניטור מחשבים מספקים שירותי תיקון למחשבי אפל במחירים הוגנים וברמה הגבוהה ביותר. הטכנאים שלנו עברו את ההסמכה המתאימה, על מנת לטפל בכל סוגי התקלות האפשריות. 

תקלות שכיחות במחשבי אפל – מדריך למשתמש

  1. החלפת מסך – אין תקלה מייאשת יותר, מאשר מסך שבור. כדאי לדעת כי לעומת מחשבים אחרים, בהם ניתן לשלוף את המסך מתוך המסגרת שלו ולבצע החלפה פשוטה של רכיב בודד, במקבוק למשל, יש צורך לפרק את כל הגב האחורי של הלפטופ, מאחר והמסך מגיע כמכלול אחד. לכן מדובר על תיקון מסורבל, מסובך ויקר יותר, מאשר החלפה של מסך רגיל.
  2. החלפת סוללה – אחת התלונות המרכזיות ביותר בקרב משתמשי המקבוק, היא הצורך להחליף סוללה אחת ל – 4 עד 5 שנים. כאשר הסוללה מסיימת את חייה, היא נוטה להתנפח, או לחילופין, אחוזי הטעינה שלה מתחילים לרדת בצורה מהירה במיוחד. בדיוק כמו במקרה של המסך, גם הסוללה מודבקת היטב למארז המחשב. לכן יש צורך להסיר תחילה את ההדבקה באמצעות חומרי המסה ייעודיים, דבר שעלול לארוך כשעה ומצריך עבודה מקצועית של טכנאי אפל.
  3. תיקון מקלדת – מדובר על אחד התיקונים הנפוצים ביותר, מאחר ורוב האנשים נוטים לאכול ולשתות מול המחשב. לכן אין זה מפליא כי בשלב כלשהו המקלדת תיכנע לשלוליות הקפה או לפירורי הלחם שנקלעו לתוכה. כדאי לדעת כי במידה ונשפך נוזל על המקלדת, חשוב לנתק את המחשב מהחשמל ולהימנע מלחיצה על אחד הכפתורים, במטרה למנוע נזק ללוח האם. טכנאי מקצועי יכול לבצע ניקוי קורוזיה יסודי, אשר יחזיר את המקלדת לפעולה.
  4. תיקון לוח אם – מדובר על אחד התיקונים המסובכים ביותר, אשר מצריכים מומחיות וניסיון רב שנים בתחום. במידה והמחשב אינו מגיב כלל, ישנה סבירות גבוהה כי מדובר על נזק ללוח אם. במקרים כאלו יש צורך להתעסק עם רכיבים זעירים תחת מיקרוסקופ, בתקווה לתקן את לוח האם. בחלק מהמקרים אין ברירה אלא להחליף ללוח אם חדש, תיקון שנחשב ליקר יחסית.
  5. תיקון שקע טעינה – מדובר על תיקון נפוץ יחסית, מאחר ושקע הטעינה עלול להישחק כתוצאה מבלאי טבעי או מנפילות מרובות. מחיר התיקון תלוי בדגם של המחשב, מאחר ובחלק מהדגמים המיקום של השקע נחשב לבעייתי יותר, ולכן יצריך תיקון ארוך ומסורבל יותר.

אנו בחברת מוניטור מחשבים מספקים שירותי טכנאות ותיקון מחשבים ברמה הגבוהה ביותר.

הטכנאים שלו מתמחים במחשבי אפל ומסוגלים לתקן כל תקלה במחיר סביר ותוך זמן קצר בלבד. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים, צרו קשר.

Call Now Button