כיצד ניתן לשדרג מחשב נייד?

ניקוי המחשב

כיצד ניתן לשדרג מחשב נייד?

עבור המון בעלי מקצוע, המחשב הנייד הוא כלי העבודה המרכזי. מאחר ומדובר על כלי עבודה, הרי שישנו רצון תמידי לשדרג את הביצועים שלו, זאת במטרה ליהנות מחוויית עבודה מהירה, נעימה ויעילה יותר. אז איך תוכלו גם אתם לשדרג את המחשב הנייד שלכם?

שדרוג מחשב קיים או רכישת מחשב חדש – מה כדאי?

מדובר על שאלה שמעסיקה רבים: האם כדאי להשקיע בשדרוג המחשב, או לנצל את ההזדמנות ולרכוש מחשב חדש. מובן כי אין תשובה חד משמעית, אלא שמדובר על החלטה שיש לבסס על פי הפרמטרים הבאים:

זקוק לטכנאי מחשבים?

אני במרחק שיחה!
  • גילו של המחשב שלכם 
  • האם המחשב מתאים לצורכי העבודה שלכם
  • עלות רכישת מחשב אל מול שדרוג מחשב

כיצד ניתן לשדרג מחשב נייד?

בגדול, כל עוד מדובר על מחשב נייד חדש יחסית, וכל עוד הוא משרת אתכם בעבודתכם, כדאי לבחון אפשרויות שדרוג. המוטיבציה לרוב היא כלכלית, ואין כל תכלית לרכוש מחשב חדש כל עוד אתם מרוצים מכלי העבודה הנוכחי שלכם. עם זאת, במידה והמחשב דורש דרך קבע תיקון לפטופים, פירמוטים וניקיון וירוסים, כדאי לשקול לחיוב רכישה של מחשב חדש. 

מהי המשמעות של שדרוג המחשב?

המטרה היא להפוך את המחשב הנוכחי למכונה שעובדת טוב יותר. כשמדברים על שדרוג מחשב נייד, מדברים בעיקר על החלפת חלקי המחשב שונים, זאת על מנת שהוא יוכל להתאים את עצמו טוב יותר לצרכים שלכם. מחשב משדורג יעבוד מהר יותר, תוך שהמון פעמים הוא יאפשר לכם ליהנות מהתקנה של פונקציות ותוכנות שלא יכולתם להשתמש בהן קודם לכן. השדרוגים האפשריים במחשב:

  • שדרוג הכונן הקשיח
  • שדרוג נפח הזיכרון
  • שדרוג מערכת ההפעלה
  • החלפת הסוללה במחשב
  • חיבור עכבר למחשב נייד
  • תיקון למסך שבור וכן הלאה…

הדרך שלכם ליהנות מתוכנות חדשות וגרסאות מתקדמות

כידוע, הטכנולוגיה מתקדמת בקצב שקשה מאד לעמוד בו. כאנשי מקצוע שעובדים עם המחשב, גם אתם עושים שימוש בתוכנות שמאפשרות לכם לבצע את עבודתכם. מרבית התוכנות נהנות משדרוגים, ובכל כמה חודשים יוצאת גרסה חדשה. לרוב, על מנת להוריד גרסאות חדשות לתוכנות (בעיקר אלו הנוטות להיות כבדות יותר), המחשב צריך לעמוד בתנאי סף שונים. שדרוג המחשב יאפשר לכם ליהנות מכל העדכונים, הגרסאות והתוכנות החדשות. שימו לב כי לעתים תוכלו אמנם לעדכן גרסאות לתוכנות ללא שדרוג, אך ביצועי המחשב יהפכו איטיים יותר. 

שדרוג הזיכרון במחשב שלכם – השדרוג השכיח ביותר

אולי השדרוג השכיח ביותר למחשבים ניידים, הוא הרחבת הזיכרון. כיום המחשבים החדשים מגיעים עם נפחי זיכרון מרשימים, אך מאחר ומדובר על כלי עבודה מרכזי, הרי שיש צורך בעוד ועוד זיכרון. ניתן לבצע הרחבות במאות בודדות של שקלים, כך שבמקרה זה אין כל דילמה האם לרכוש מחשב חדש או לשדרגו. 

מעוניינים לשדרג את המחשב הנייד שלכם? אתם מוזמנים להגיע אלינו אל מוניטור PC ברחוב אבן גבירול 110, תל אביב!

Call Now Button