החלפת סוללה למחשב נייד

החלפת סוללה למחשב נייד

החלפת סוללה למחשב נייד

עוד אפשר להיזכר בקלות בימים בהם המחשב הנייח היה המחשבי המרכזי בו הייתם עושים שימוש. וכיום? מעטים אלו שמחזיקים מחשב נייח בבית, וגם בעלי העסקים מספקים לעובדיהם מחשבים אישיים – ניידים. המוטיבציה? לאפשר להם להשלים משימות גם מחוץ לשעות העבודה, תוך שיהיה ניתן לצאת עם המחשב אל פגישות מחוץ למשרד.

המחשבים הניידים עונים על הצורך ועל מה שמצופה מהם. האתגר המרכזי? הסוללה. גם הסוללות העמידות והחזקות של המחשבים המובילים, בעלות תוחלת חיים קצרה יחסית. לשמחתכם, החלפת סוללה למחשב נייד לא נחשבת לתיקון והיא גם לא מעידה על יכולות המחשב. 

זקוק לטכנאי מחשבים?

אני במרחק שיחה!

החלפת סוללה למחשב נייד מתבצעת בשניות! בשונה מתיקוני מחשבי ניידים המחייבים בבדיקה של המחשב, כאן מדובר בסך הכל על רכישת סוללה והחלפתה בזו הישנה. אנו מזמינים אתכם אל המעבדה שלנו במרכז תל אביב, לרכוש סוללה חדשה שתאפשר לכם ליהנות משימוש אידיאלי במחשב שלכם – למטרות עבודה ופנאי.

הסוללה נחלשת? היא תדאג ליידע אתכם

אחת השאלות הנפוצות ביותר היא איך יודעים כשהסוללה כבר לא מתפקדת כנדרש? האינדיקציה הטובה ביותר היא הביצועים שלה. עם רכישת המחשב החדש, סביר כי הסוללה הספיקה לכם ל-4 שעות לערך. סוללות שמגיעות למצב של שחיקה יוכלו לשרת אתכם ללא טעינה מיידית כשעה וחצי בלבד, ולעתים גם פחות. אם אתם רוצים לעקוב אחר הביצועים של הסוללה והעמידות שלה, תוכלו לעשות זאת:

  • בעת שהסוללה מגיעה למצב “אקוטי”, תקבלו על כך התרעה מהמחשב.
  • תוכלו לבדוק את ביצועי הסוללה בעצמכם. ישנן שלל תוכנות ויישומים במחשב המאפשרים לכם לבדוק את הביצועים שלה.
  • במעבדה שלנו, נשמח לבצע בדיקה לסוללה שלכם ולהמליץ על החלפה במקרים הרלוונטים.

האם ניתן לשמר את האיכויות של הסוללה?

בשונה מדברים שונים שניתן לשמר את ערכם, הסוללה מראש נועדה לשרת אתכם לפרק זמן מוגבל. ישנם מחשבים שהסוללות בהם מתפקדות בתפקוד אידיאלי למשך 3 שנים, אך גם מחשבים שעבור שנה וחצי לערך נדרשת בהם החלפה של סוללה. מה משפיע על תפקוד הסוללה ועל הצורך להחליף אותה?

  • איכות המחשב ואיכות הסוללה.
  • דפוס השימוש במחשב (עד כמה הוא “זולל” סוללה).
  • גיל המחשב וגיל הסוללה.

שימו לב: החלפת סוללה למחשב נייד קריטית בעת שאתם מסתובבים עם המחשב מחוץ לבית. כל עוד המחשב הנייד שלכם נמצא בשימוש ביתי ובחיבור מלא לחשמל, הצורך בסוללה חדשה איננו קריטי. מחשב נייד המחובר ישירות לחשמל ימשיך לשרת אתכם גם עם סוללה חלשה יותר.

האם אפשר לתקן סוללה של מחשב נייד?

התשובה שלילית. הסוללה של המחשב הנייד היא כמו סוללות של שלט הטלוויזיה או המזגן – בעת שהן מפסיקות לתווך את הפקודות שאתם מנסים לבצע, יש להחליפן. החלפת סוללה למחשב נייד היא הדרך היחידה שלכם ליהנות מהמחשב הנייד – כנייד. 

“אז איך אוכל לדעת בוודאות שאני צריך להחליף סוללה?”

כאמור, האינדיקציה הטובה ביותר היא חווית המשתמש. עם סוללה חדשה, ניתן לעשות במחשב שימוש ללא תלות בחיבורו לחשמל למשך 3 ועד 4 שעות ברצף (בהתאם לדפוסי השימוש). בהדרגה, הסוללה נחלשת וזקוקה למקור אנרגיה על מנת לתפקד. הסוללה נחלשת בהדרגה, כך שככל שיעבור הזמן תזהו כי היא איננה עומדת בציפיות שלכם, וללא חיבור המחשב לחשמל לא תוכלו לעשות בו שימוש. 

לסיכום, מה חשוב לדעת על החלפת סוללה למחשב נייד?

  • מדובר על החלפה מהירה ולא על תיקון.
  • סביר כי כעבור שנתיים-שלוש תידרש החלפה של הסוללה.
  • גם המחשבים החזקים והעמידים ביותר זקוקים להחלפת סוללה.
  • שהחשש מהחלפת סוללה לא יגביל אתכם – עשו במחשב שימוש בהתאם לצרכים שלכם!
Call Now Button