החלפת דיסק קשיח SSD

תיקון מחשבי מק

החלפת דיסק קשיח SSD

סביר מאד כי גם המחשב שלכם נמצא בשימוש מספר שעות רב ביום. בעבר, המחשב היה כלי עזר נלווה שתמך את העבודה שלכם, אך כיום – זהו כלי העבודה שלכם! ככל שהביצועים של המחשב טובים יותר, כך אתם תוכלו למלא את התפקיד שלכם בחדווה והנאה. החלפת דיסק קשיח SSD במעבדת מחשבים בתל אביב אצלנו, מאפשרת גם לכם להפוך את כלי העבודה המרכזי שלכם לכלי יעיל, מהיר ועמיד!

ב”מוניטור מחשבים”, אנו מבצעים החלפת דיסק קשיח SSD למחשבים עם כונני ה-HDD. תפקידו של הכונן הוא לשמור את כל הנתונים, המידע והפריטים החשובים הנמצאים על המחשב שלכם.

זקוק לטכנאי מחשבים?

אני במרחק שיחה!

כמה דברים שכדאי לדעת על דיסק קשיח SSD:

  • SSD ממלא את אותו התפקיד שממלא HDD
  • הכונן מאחסן נתונים בשבבי flash memory
  • היתרונות: נפח, מהירות ועמידות יוצאים מן הכלל!
  • החיסרון היחיד: מדובר על פתרון יקר יותר

כונן ה-SSD ידוע גם בשמו solid state drive. דיסק קשיח SSD מאפשר לכם לעבוד בצורה גמישה ומהירה יותר! הייחוד של כונן זה בא לידי ביטוי בכך שהוא איננו מכיל חלקים נעים. המשמעות היא שבעת שאתם רוצים לשלוף מידע, אתם יכולים לעשות מהר יותר ולהגיע לכל הנתונים הרלוונטים בזמנים קצרים! 

מעוניינים בהחלפת דיסק קשיח? לכו על הטוב ביותר – SSD!

המוטיבציה להחליף את הדיסק הקשיח רלוונטית ב-2 מקרים עיקריים:

  • רצון לשפר את ביצועי המחשב וחווית המשתמש
  • דיסק קשיח תקול שיש להחליפו

אנו ממליצים בחום: במידה ואתם מגיעים להחליף את הדיסק הקשיח בעקבות תקלה, כדאי לשקול לחיוב החלפה ל-SSD. זהו שדרוג מהכונן הקיים, שמאפשר גם לכם ליהנות מביצועים טובים יותר של המחשב. 

עבודה שקטה הודות ל-SSD

בהנחה ואתם עובדים במשרד בחלל OPEN SPACE, הרי שגם אתם יודעים עד כמה חשובה סביבת עבודה שקטה ונעימה. לא משנה עד כמה אתם שקטים ומכבדים את העמיתים שלכם, הרי שישנם המחשבים שמשמיעים לעתים קולות של מאמץ. בין היתרונות של דיסק קשיח SSD, הוא מנגנון העבודה השקט שלו, זאת בהשוואה ל-HDD שממלא את תפקידו בקולות רקע נלווים. 

האם כדאי לשדרג ל-SSD?

ל-SSD יתרונות בולטים, שאכן מצדיקים את השדרוג. עם זאת, כדאי שתנסו להבין בעצמכם את דפוסי השימוש שלכם ומה אתם מצפים מהמחשב. לעתים, גם ה-HDD הנוכחי משרת אתכם ומספק לכם את כל שאתם צריכים. אנו נשמח לאפיין את הצורך שלכם, זאת עם תשאול קצר אודות אופי העבודה שלכם, תדירות השימוש במחשב והציפיות שלכם מהביצועים של המחשב. במעמד החלפת HDD בעקבות תקלות או זעזועים, נציע לכם לשקול אפשרות שדרוג ל-SSD. 

עמידות ה-SSD: עד כמה היא רלוונטית לכם?

כידוע, אחד החלקים הרגישים והפגיעים ביותר במחשב הוא הדיסק הקשיח, כך שמספיקה נפילה של המחשב הנייד מגובה נמוך בכדי לגרום לזעזוע. שימו לב: כל עוד במחשב מותקן HDD, הסבירות כי הדיסק הקשיח נפגע – גבוהה. ומנגד, עם התקנת SSD, אתם יכולים ליהנות מעמידות גבוהה יותר לכל מקרה שלא יהיה! 

יש תקלות בדיסק הקשיח? נוכל לשחזר נתונים!

אולי התרחיש הנוראי ביותר שתוכלו לדמיין הוא אובדן הנתונים שלכם – כאלו שאתם מאחסנים על המחשב שנים. אחד השירותים שאנו נותנים במעבדה (לצד החלפת דיסק קשיח SSD), הוא שירות של שחזור נתונים! אנו מתמחים בשחזור נתונים והצלתם מדיסקים קשיחים. ולכן, גם אם אתם בטוחים כי הדיסק הקשיח תקול או שבק חיים, פנו אלינו ונשמח לסייע.

 

מוניטור מחשבים“, רחוב אבן גבירול 110, תל אביב. לפרטים נוספים, פנו אלינו: 054-6900100

Call Now Button