כך תשמרו על המסך שלכם – טיפים לתחזוקה!

החלפת מסך מחשב נייד

כך תשמרו על המסך שלכם – טיפים לתחזוקה!

היום כמעט כולם מחזיקים במחשב נייד, אשר מלווה אותם לאורך היום. בחלק מהמקרים מדובר על מחשב המיועד למטרות עבודה, בעוד שבמקרים אחרים מדובר על מחשב שנועד לצורכי לימודים או פנאי. בכל מקרה, כל אחד יודע כי מחשב נייד עלול להיות רגיש ועדין, ולכן יש צורך להתייחס אליו במשנה זהירות. ישנן לא מעט תקלות נפוצות העלולות להופיע במחשב הנייד שלכם, אך אין ספק כי בעיה במסך עלולה להשבית לחלוטין את המחשב. חשוב לשמור על מסך המחשב ולתחזק אותו כראוי, על מנת להאריך את ימיו. אנו בחברת מוניטור מחשבים נשמח לסייע לכם בתחזוקת מסך המחשב שלכם וכמובן בתיקון שלו במידת הצורך. אנו נהנים משנים של ניסיון ומצוות עובדים מקצועי ומנוסה.

מה חשוב לדעת אודות מסך המחשב שלכם?

קודם כל, חשוב לזכור כי מסך שבור, סדוק או מרצד מצריך תיקון הכולל החלפת המסך בכללותו, אך הדבר הרבה יותר משתלם מאשר רכישה של מחשב חדש. לכן במקרה של תקלה במסך, חשוב לזכור כי ניתן תמיד להחליף מסך ולכן אין שום צורך למהר לרכוש מחשב חדש. יש לזכור כי מסך המחשב נחשב לאחד החלקים הרגישים ביותר של המחשב, לכן אין זה מפתיע כי המסך נוטה להתקלקל לעיתים תכופות. לעיתים מדובר על טעות תמימה או חוסר תשומת לב, העלולים לגרום לשבר של המסך. בדרך כלל, המסך נשבר כתוצאה מנפילה מגובה או לחילופין, במידה ומניחים על המחשב משא כבד. כמו כן, המסך עלול להיסדק או להתחיל לרצד. בכל המקרים האלו, אין מנוס אלא להחליף את המסך.\

זקוק לטכנאי מחשבים?

אני במרחק שיחה!

טיפים לשמירה על מסך המחשב שלכם

אחד הטיפים החשובים ביותר, לצורך מניעת שברים וסדקים במסך המחשב, הוא לכסות את המחשב הנייד בכיסוי ייעודי, לפני שמכניסים אותו לתיק. אנשים רבים נוטים לזלזל בכיסוי של המחשב, אך למעשה מדובר על הדרך היעילה ביותר, כדי למנוע נזקים עתידיים למסך. כמו כן, חשוב מראש להניח את המחשב במקומות בטוחים ולא על הקצה של השולחן למשל, על מנת להימנע מטעויות מיותרות. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על בית עם ילדים קטנים או חיות מחמד, אשר עלולים בטעות להפיל את המחשב ולגרום לנזק בלתי הפיך למסך שלו. כמו כן, חשוב להימנע מלהניח על המחשב משקלים כבדים וכמובן שלא לשבת עליו, מאחר והדבר גורם לשברים וסדקים במסך. מעבר לכך, חשוב להקפיד לנקות את מסך המחשב, על מנת להבטיח לעצמכם עבודה נוחה ונעימה יותר. כדאי להשתמש בחומר ניקוי ייעודי או לחילופין, במטלית לחה בלבד. יש לזכור כי שימוש בחומר ניקוי שאינו מתאים, עלול להרוס את המסך.

אנו בחברת מוניטור מחשבים מתמחים בתיקון והחלפת מסכי מחשב. אנו מספקים שירות מהיר, יעיל ואדיב לכל סוגי המסכים. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, צרו קשר.

Call Now Button