וכך משבר הקורונה העלה את הביקוש לתיקוני מחשבים

וכך משבר הקורונה העלה את הביקוש לתיקוני מחשבים

וכך משבר הקורונה העלה את הביקוש לתיקוני מחשבים

אתם אולי מתקשים להיזכר, אך רק לפני פחות משנה, הדבר האחרון שהטריד אתכם הוא תקלות במחשב. זה לא שכלי העבודה המרכזי שלכם לא עניין אתכם, אלא שכל נושא תחזוקת המחשב היה באחריות הארגון. כעת, בעיצומו של משבר הקורונה, אתם נדרשים להסתגל למציאות תעסוקתית חדשה. המשרד החדש שלכם הוא פינת האוכל או חדר העבודה בבית, והמחשב באמצעותו אתם עובדים? לא בהכרח המחשב שאיתו עבדתם…

במידה ובמקום עבודתכם עבדתם עם מחשב נייח, הרי שכעת אתם עובדים מהבית עם מחשביכם האישי. כמו עוד רבים, סביר כי לפני יום העבודה הראשון בבית הגעתם למעבדה לטובת פירמוט כללי, ניקוי וירוסים או תיקון של מסך, מקלדת או שקע טעינה. 

זקוק לטכנאי מחשבים?

אני במרחק שיחה!

אנחנו ב”מוניטור מחשבים“, נשמח לסייע לכם  עם המעבר לעבודה מהבית עם שירות תיקונים למחשבים בתל אביב. אנו מתקנים את מחשבי כל המותגים, לרבות תיקון מחשבי אפל. לפרטים נוספים, אתם מוזמנים להתקשר אלינו – 054-6901000

נערכים לעבודה מהבית עם תיקוני מחשבים אישיים

לא רק אתם נאלצים להסתגל למציאות חדשה, אלא גם המעסיקים שלכם. לא כל הארגונים יכולים לספק לעובדיהם מחשבים ניידים, קל וחומר שבתקופה מאתגרת כל כך. וכך, המחשבים האישיים שלכם – הנייחים או הניידים, נכנסים בחזרה לתמונה ועתידים להפוך לכלי העבודה המרכזי שלכם.

לאורך כל תקופת המשבר, חנויות המחשבים דיווחו על ביקוש גבוה מאד למחשבים, ובהמשך – על חוסרים גדולים במלאי. כתוצאה מכך, עובדים רבים החליטו שלא לרכוש מחשב חדש, אלא לתקן את המחשב הקיים ולהתחיל לעבוד. תיקון מחשבי אפל ומותגים אחרים מתמקד בדברים הבאים:

 

תיקון מחשבים בקורונה - הביקוש עולה!אתם מוכנים לעבודה מהבית, אך מה עם המק שלכם?

יש ברשותכם מחשב של חברת אפל? אתם מעוניינים לבצע בו תיקונים לקראת הפיכתו לכלי העבודה המרכזי שלכם? אתם מוזמנים להגיע אלינו! אנו מיומנים באבחון תקלות ותיקונן של כל דגמי מחשבי Apple. מחשבים אלה שונים ממחשבי המותגים האחרים – בחלקים שלהם ובמערכת ההפעלה שלהם. במעבדה שלנו כל הציוד הנדרש לטובת תיקון יסודי, מקצועי ואיכותי. 

חוות דעת אובייקטיבית ואמינה לפני התיקון

אנו מחויבים אליכם ומתחייבים בפניכם על חוות דעת אמינה. לפני שאנחנו מתקנים, אנחנו מאבחנים. במידה ונגלה כי לא משתלם לתקן את המחשב (תקלה מורכבת שתיקונה יקר, מחשב ישן ש”עשה את שלו”, חוסר התאמה לצרכים שלכם), ניידע אתכם ונמליץ לכם על דגם מחשב שעשוי להתאים לשימושיכם.

“זמני התיקון עלולים להתארך בעקבות הביקוש?”

למרות הביקוש הגבוה לתיקוני מחשבים בעקבות משבר הקורונה, אנו מתחייבים על תיקון מהיר ויסודי. עם מסירת המחשב במעבדה, ניידע אתכם בזמני התיקון הצפויים בהתאם לסוג התקלה ומורכבות התיקון.

Call Now Button