לפעמים, גם המק שלכם צריך לנוח: תיקוני מחשבי Apple

לפעמים, גם המק שלכם צריך לנוח: תיקוני מחשבי Apple

לפעמים, גם המק שלכם צריך לנוח: תיקוני מחשבי Apple

בקצב חייכם המהיר, אתם דוהרים ועוצרים רק כשהגוף מאותת לכם לעצור. כשאתם חשים שלא בטוב (רק בריאות!), אתם מגיעים לבדיקה אצל רופא המשפחה, מאמצים את המלצותיו ונותנים לגוף מנוחה. ומה קורה כשהמחשב שלכם מאותת לכם לעצור ולקחת אותו לבדיקה? ראוי שתהיו קשובים לצרכיו. 

לעתים, משתמשי המחשבים נסחפים אל תוך השגרה ולא תמיד מוצאים את הזמן לבדוק את המחשב, לתקן בו תקלות או לנקות אותו מתוכנות זדוניות. גם מחשבי אפל היוקרתיים דורשים בתחזוקה, התורמת באופן ישיר לעמידות ואיכות הביצועים שלהם.

זקוק לטכנאי מחשבים?

אני במרחק שיחה!

אנחנו, “מוניטור מחשבים” – מעבדת מחשבים במרכז תל אביב, שמחים להציג בפניכם מספר תקלות שכיחות שמצדיקות הגעה אל מעבדת Apple עם המק שלכם.

תיקוני מחשבי אפל – כל השירותים תחת קורת גג אחת:

תיקוני מחשבי Appleהתלונה השכיחה ביותר: המחשב תקוע ולא זז

תוכלו לסבול המון תקלות במחשב שלכם, אך תקלה אחת יכולה לשבש לכם את הריכוז ולפגוע בביצועים שלכם: מחשב איטי. האיטיות היא הסימפטום והתפקיד שלנו כמעבדת מחשבים הוא לאבחן את הבעיה ולטפל בה. הסיבות שבגללן המחשב שלכם איטי יכולות להיות תוכנות זדוניות, התקנת תוכנות כבדות שאינן מתאימות למחשב ולעתים – המחשב ישן ו”עשה את שלו”. במחשבי אפל, המון פעמים הסיבה לפגיעה במהירות היא גרסה ישנה. 

“הסוללה נאכלת לי! למה זה קורה?”

עם המחשב הנייד שלכם אתם רוצים להתנייד. הבעיה היא שלעתים הסוללה מתרוקנת מהר, עד שלא ניתן להתנייד באמצעותו. במקרים שכאלו, העבודה על המחשב מותנית בחיבורו לחשמל. דעו כי לכל סוללה ישנה תוחלת חיים מוגבלת (כן, גם לסוללות של מחשבי אפל), ולכן לא באמת ניתן לקרוא למצב שכזה “תקלה”, אלא יותר בלאי טבעי. 

המסך נסדק? הגיע הזמן להחליף אותו

מדובר על תקלה שכיחה נוספת שמצדיקה את הגעתכם אל מעבדת המחשבים. סדקים יכולים להיות קטנים וכמעט בלתי נראים, אך הם גם יכולים להיות משמעותיים יותר. הסדקים נוצרים מאחסון לא נכון של המחשב בתוך התיק, נפילה מגובה או מכה (ולכן – מדובר על תקלה שניתן למנוע די בקלות). על כל פנים, סדקים גם פוגעים בחוויית השימוש והעבודה שלכם, ולעתים גם יכולים להיות מסוכנים. אנו מבצעים החלפת מסך למחשבי אפל, ואנו שמחים לבשר לכם שמדובר על תקלה פשוטה שתיקונה מתבצע תוך זמן קצר. 

לתקן את המחשב או לרכוש חדש?

מחשבי אפל ידועים בזכות תכונות נפלאות וביצועים מעולים. עם זאת, הם ידועים בזכות דבר נוסף: המחיר שלהם. מדובר על מחשבים יקרים שרוכשים אותם בידיעה שהם “כלי עבודה” עמידים ואמינים. לאחר שנאבחן את התקלה במחשב, ניידע אתכם בעלויות התיקון כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת. ככלל, תיקונים כדוגמת החלפת סוללה, החלפת מסך, החלפת מקלדת או עדכון תוכנה – עושים את העבודה ומשפרים משמעותית גם את הביצועים וגם את חוויית השימוש שלכם.

Call Now Button