טיפים לבחירת מעבדת apple

טיפים לבחירת מעבדת apple

טיפים לבחירת מעבדת apple

גם כלי העבודה שלכם, כמו של עוד רבים אחרים הוא המחשב האישי. התרחיש האידיאלי הוא שלא תזדקקו כלל לשירותי מעבדה. בפועל, גם אתם צריכים לעתים שירות תיקונים מקצועי הניתן ע”י מעבדה המתמחה בתיקוני מחשבי apple.

המסך נשבר או נסדק? אתם לא מצליחים להטעין את המחשב? אתם רוצים לעשות גיבוי או שחזור למידע שלכם? מעבדת apple תוכל לסייע לכם! רגע לפני שגם אתם מפקידים את כלי העבודה שלכם במעבדה, דעו על פי אילו פרמטרים יש לבחור אותה:

זקוק לטכנאי מחשבים?

אני במרחק שיחה!

שירות ייחודי הניתן למחשבי apple

כאלו המשתמשים במחשבים של חברת “אפל”, גם אתם יודעים שהם “טיפוס” ספציפי וייחודי. לכן, חשוב מאד שהמעבדה תתמחה בתיקוני המחשבים של החברה. על מנת לתקן מחשב של אפל, נדרשת היכרות מעמיקה עם המבנה שלו, להחזיק בחלקים מתאימים, להיות מודעים “לרגישויות” שלו וכן הלאה.

חשוב לציין כי לא כל טכנאי מחשבים יכול לתקן את מחשבי Apple, כך שיש לבצע תיאום ציפיות מראש. במעבדה שלנו, אנו מציעים שירות תיקונים מלא למחשבי Apple!

ניסיון המעבדה והטכנאי

כשאתם מוסרים את המחשב האישי שלכם לתיקון, אתם רוצים להבטיח שני דברים עיקריים:

  • תיקון איכותי, מקצועי ויסודי
  • שירות מהיר ככל הניתן

כל יום שהמחשב אינו נמצא ברשותכם, הוא יום שבו אתם מפסידים ימי עבודה. הבטיחו כי המחשב נמצא בידיים טובות, כאשר האינדיקציה הטובה ביותר לכך היא ניסיון הטכנאי ומוניטין המעבדה. מעבדת “מוניטור” משרתת לקוחות ומתקנת מחשבים כבר מעל לשני עשורים!

בנוסף, עם מסירת המחשב האישי שלכם, תקבלו הערכה באשר לזמני התיקון. כך, אתם יכולים להיערך מראש עם פתרון חלופי, להודיע ללקוחות שלכם על עיכובים וכיוצא בזה. אנו מתחייבים על זמינות גבוהה ועל זמני תיקון קצרים.

מחירי התיקונים

לכל תיקון מוצמד מחיר שונה, זאת בהתאם לזמן העבודה, מורכבתו והחלקים הנדרשים. עם זאת, תיקון המחשב לא אמור לעשות חורים בכיסים. במעבדה שלנו, אנו מאמינים בשידוך שבין תיקון מקצועי ויסודי ובין מחירים הוגנים ונוחים לכל לקוח.

בנוסף, אנו לעולם לא “נפתיע” את הלקוח עם תוספות של הרגע האחרון: לפני התיקון, אני מציינים בפני הלקוח את העלויות, תוך פירוט מהלך התיקון.

קראו המלצות ודעו לקראת מה אתם הולכים

אינכם צריכים להמר על איכות התיקון של המחשב, בטח לא כשאתם יכולים לקרוא המלצות של לקוחות.

איך המלצות יכולות לסייע לכם לקבל החלטה?

  • חוות דעת אובייקטיבית אודות איכות התיקון
  • האם התיקון הניתן פתר את הבעיה, או שהיה רק פלסטר זמני
  • השירות: האם הטכנאי היה אדיב, שירותי, סבלני וחייכן
  • זמינות ועמידה בזמני התיקון

המק שלכם איטי או ששקע הטעינה לא מגיב? אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום! אנו מעבדת מחשבים בתל אביב ויושבים ברחוב אבן גבירול. אנו נשמח לשרת גם אתכם עם תיקון איכותי, יסודי ומקצועי.

Call Now Button