תיקון מחשבים של אפל בתל אביב

תיקון מחשבים של אפל בתל אביב

תיקון מחשבים של אפל בתל אביב

חדרו מים אל מחשב מקבוק פרו 16 שלכם? מקבוק איר 2020 לא נדלק? רגע לפני שאתם תופסים את הראש בייאוש ומכינים את עצמכם להוצאה כספית בעבור רכישת מחשב חדש, חכו. אנחנו מזמינים אתכם אל “מוניטור מחשבים” – מעבדה המעניקה שירות תיקון מחשבים של אפל בתל אביב. אנחנו מנוסים בפתרון מגוון רחב של תקלות מכל סוג ובכל מחשביה של חברת אפל. על מה אנחנו מתחייבים בפניכם?

  • מקצועיות – אבחון יסודי ותיקון איכותי
  • שירות אדיב ומהיר 
  • מחירים נוחים 
  • לפרטים נוספים, התקשרו – 054-6900100

“תוכלו לאבחן את תקלת המחשב שלי בטלפון?”

לרוב, הסיבה שמבקשים מאיתנו לאבחן את התקלה בטלפון היא בכדי שנוכל לתת הצעת מחיר. כידוע, ישנן תקלות שאין ממש מה לאבחן בהן, אלא רק לתקן אותן: מסך סדוק/שבור, מקלדת שאינה מגיבה / מטען לא עובד, סוללה שלא נטענת וכיוצא בזה. עם זאת, לעתים ישנן תקלות שרק מציפות סימפטומים, אך מקורן לא ידוע. לדוגמא: מחשב איטי/נתקע.  

זקוק לטכנאי מחשבים?

אני במרחק שיחה!

בכל מקרה, על סמך תיאור התקלה שלכם, ננסה לשער מהי התקלה, מהו היקף התיקון הנדרש ומהי העלות הכרוכה בתיקון. חשוב לנו להדגיש כי גם כשמדובר על תיקון מחשבים של אפל, אנו נצמדים למחירים הוגנים ונוחים.

“חשוב לי שהמק שלי יתוקן ע”י טכנאי מנוסה. תוכלו להתחייב על זה?”

בהחלט! מעבדת אפל שלנו הממוקמת ברחוב אבן גבירול 110 בתל אביב, משרתת לקוחות מרוצים כבר מעל ל-20 שנים! מנהל המעבדה בעל ניסיון הנפרס על פני 40 שנות עשייה בתחום המחשוב והאלקטרוניקה. מגיע למחשב לכם את הטיפול המקצועי, היסודי והטוב ביותר ועל זה אנו מתחייבים בפניכם. זקוקים לשירות מסוג תיקון מחשבים של אפל? אנחנו הכתובת!

תיקון מחשבים של אפל בתל אביב

“אתם מגבים מחשבי מק?”

נכון. לצד התיקונים “הקלאסיים”, אנחנו מציעים גם שירותים נוספים המקוטלגים תחת “תחזוקת המחשב”. במידה ואתם מעוניינים לגבות את המידע על מחשב המק שלכם, אתם מוזמנים להגיע אלינו, לפרט בפנינו מה תרצו לגבות, איך תרצו לגבות את המידע ואנחנו נבצע אותו בעבורכם. 

תיקון מחשבי אפל לוקח יותר זמן מתיקון מחשבים אחרים?”

התשובה היא שלא. כל עוד הטכנאי מכיר את מחשבי אפל, לא נדרש אקסטרה זמן עבודה. הבעיה המתחילה כשמעבדות שלא עובדים בהן טכנאים של חברת אפל, בוחרים בכל זאת לנסות ולתקן את מחשבי החברה. כך, התיקונים מתארכים, בעלי המחשבים מפסידים ימי עבודה נוספים ושביעות הרצון הכללית שלהם נמוכה. כמובן שישנם מקרים בהם אותם “טכנאים” כלל לא מצליחים לאבחן את התקלה ובטח שלא לתקן אותה. תיקון מחשבים של אפל בתל אביב חייב להתבצע אך ורק במעבדה מוכרת שמתמחה בתיקוני מחשבי Apple. 

המק שלכם איטי עד שאינכם מצליחים לבצע פעולות פשוטות? המק לא נדלק גם כשהוא מחובר למטען ולחשמל? הסוללה לא נטענת? ברכות חמות – גם אתם צריכים תיקון מחשבים של אפל בתל אביב! להתייעצות מקצועית, קבלת הצעת מחיר וזמני תיקון משוערים, התקשרו כבר עכשיו!

Call Now Button