תפוח הזהב: טכנאי מק בתל אביב למחשבי אפל

תפוח הזהב: טכנאי מק בתל אביב למחשבי אפל

תפוח הזהב: טכנאי מק בתל אביב למחשבי אפל

כל מחשב מק צריך 2 דברים: משתמש שישמור עליו וגם טכנאי מק בתל אביב שיתחזק ויתקן אותו! המק של חברת “אפל” לא נדלק לכם, העכבר לא עובד או שחדרו מים אל המחשב? אנחנו מזמינים אתכם אל המעבדה שלנו! כל מחשב מק מטופל במסירות רבה ואחריות גבוהה. מדוע לתקן את מחשב המק אצלנו?

  • *ניסיון מעל ל-40 (!) שנים בתחום המחשוב והאלקטרוניקה
  • *התחייבות למחירים הוגנים ונוחים 
  • *שירות אדיב, בדגש על תיקון מהיר למגוון רחב של תקלות

טיפ מאיתנו: אל תחפשו מעבדת מחשבים בדקה ה-90

מרבית משתמשי המק, יחפשו אחר טכנאי מק בתל אביב ומעבדת מחשבים רק במקרי חירום. מה שקורה המון פעמים הוא שהרצון לתקן את המחשב כמה שיותר מהר, מוביל לבחירה בטכנאי הראשון שמוצאים ואיכות התיקון, בהתאם. אנחנו מציעים לכם משהו אחר: ביום בו אתם מתחדשים במק שלכם, חפשו מעבדה למחשבי אפל שתהיה הכתובת הקבועה שלכם לעדכוני גרסה, תחזוקה למחשב ותיקונים. מה יוצא לכם מזה?

זקוק לטכנאי מחשבים?

אני במרחק שיחה!
  • *אתם בוחרים את המעבדה והטכנאי “לאט ובטוח”
  • *יש לכם יכולת להשוות בין טכנאים ולבחור את הטכנאי המקצועי, האמין וההוגן ביותר
  • *חדרו מים למחשב, המסך נסדק או שהמחשב לא נדלק? אתם לא מבזבזים זמן על חיפוש טכנאי – אלא מגיעים מיד למעבדה!

טכנאי מק בתל אביב

“טכנאי מק בתל אביב ימליץ לי בכל מקרה על תיקון?”

מדובר על שאלה שאנחנו נשאלים לא מעט וחשוב להשיב עליה. באופן כללי, לא תמיד כדאי לתקן את המחשב. לפני שנתקן את המק שלכם, נציג בפניכם את חוות הדעת שלנו, העלויות הכרוכות בתיקון והאפשרויות הפתוחות בפניכם. כל עוד רכשתם מחשב מק חדש, הרי שכמעט תמיד יהיה כדאי לתקנו. עם זאת, במקרים בהם מדובר על מחשבים ישנים, לא כדאי תמיד לתקן. השיקולים שצריכים להנחות אתכם אם לתקן או לא:

  • האם המחשב משרת אתכם ועד כמה חווית השימוש שלכם טובה
  • כמה כסף אתם משקיעים בשנה בתיקונים/תחזוקה
  • האם ישנן תוכנות שאינכם יכולים להתקין במחשב

“כל מעבדת מחשבים מתקנת גם את המחשבים של אפל?”

התשובה שלילית. בכדי לתקן את מחשבי אפל, נדרשת היכרות מעמיקה עם מבנה המחשב, החלקים הייחודים בו ומערכת ההפעלה שלו. במעבדה שלנו כאמור יש טכנאי מק בתל אביב, כך שעם כל תקלה שצצה, אתם מוזמנים להגיע אלינו לצורך תיקון מחשבי מק

“כמה יעלה לי תיקון במחשב המק שלי?”

כמו בתיקונים שאנו מבצעים במחשבים אחרים, בכדי שנוכל לתת לכם הצעת מחיר עלינו לאבחן את התקלה במחשב. מובן כי ישנן תקלות שלא דורשות באבחון כמו מטען שלא מגיב או מסך שבור, כך שמיד עם הגעתכם נוכל לתת לכם הצעת מחיר משוערת. עם זאת, כל עוד מדובר על תקלות המצריכות בדיקות מעבדה, נאבחן את התקלה לעומק ורק אז ניידע אתכם במחיר התיקון.

לפרטים נוספים והערכת מחיר ראשונית, התקשרו אל מוניטור פיסי054-6900100

Call Now Button