מוניטור מחשבים – תמיכת מחשבים בתל אביב והסביבה

מוניטור מחשבים – תמיכת מחשבים בתל אביב והסביבה

מוניטור מחשבים – תמיכת מחשבים בתל אביב והסביבה

הגיע הזמן לנקות את המחשב מווירוסים, אתם שוקלים החלפה של המקלדת או פשוט מעוניינים לגבות את כל המידע לפני רכישת מחשב חדש? גם אתם צריכים תמיכת מחשבים בתל אביב והסביבה! כמו בעלי מחשבים אחרים, גם אתם רוצים שהמחשב שלכם יקבל את הטיפול הראוי והמקצועי ביותר.

אנחנו ב”מוניטור מחשבים” נהיה הבית השני שלכם והבית הראשון של המחשב שלכם! אנחנו ממוקמים במרכז תל אביב, ברחוב אבן גבירול 110. כבר מעל ל-20 שנים שאנחנו מתקנים ומשדרגים מחשבים, מנקים, משחזרים, מחליפים ומגבים – עבור הקהל הפרטי והעסקי.

זקוק לטכנאי מחשבים?

אני במרחק שיחה!

אנחנו הצלחנו לפצח את האלגוריתם והנה הוא לפניכם: חמשת הדברים ההכרחיים בשירות תמיכת מחשבים ליצירת חוויה טובה. 

1. אמינות

אתם מגיעים עם המחשב למעבדה, ומסיבה לא מוסברת אתם מוצאים עצמכם חוששים במקום לחוש הקלה: חוששים שאבחון התקלה יתבצע בצורה לא ישרה ושינסו “לדחוף” לכם שירותים לא נחוצים. אנחנו ב”מוניטור מחשבים” מתחייבים על שירות אמין – מתחילתו ועד סופו.

משמעותה של אמינות עבורנו היא לשתף אתכם בכל שלב בדרך, לשקף בפניכם בצורה אובייקטיבית את התיקונים/טיפולים המומלצים למחשב שלכם ולהציע לכם תמיד מספר חלופות, לבחירתכם.

אנחנו תמיד בצד שלכם ושל המחשב שלכם.

2. שירותי מעבדה מהירים

תקלה במחשב יכולה לשבש לכם יום עבודה, להרוס לכם את החופשה ואף ליצור מבוכה אל מול הלקוחות שלכם. האחריות שלנו אליכם היא לא רק לתיקונים איכותיים, אלא גם לזמני עבודה מהירים.

אנחנו עושים כל שאנחנו יכולים בכדי לתקן את המחשב שלכם מהר ככל הניתן.

כן חשוב לנו להדגיש כי בשום אופן לא נתפשר על איכות התיקון בכדי לסגור את הטיפול מהר. ההתחייבות שלנו היא לסטנדרט הגבוה ביותר ואנחנו לא חורגים ממנו.

תמיכת מחשבים בתל אביב

3. מענה נרחב לכל תקלה

בעלי מחשבים כבר לא מחפשים סתם עוד מעבדת מחשבים בתל אביב, אלא מחפשים “בית למחשב”. אנחנו שמחים להעניק לכם מגוון שירותים תחת קורת גג אחת, כך שלא תצטרכו לנדוד בין מעבדות וטכנאים – כל מה שאתם צריכים מוצע לכם אצלנו.

בין התיקונים שאנחנו מבצעים: החלפות מסך וסוללה, החלפת שקע טעינה, פירמוט, גיבוי וניקוי וירוסים, תיקון לוח אם, שחזור נתונים ועוד. 

4. זמינות גבוהה

אתם עובדים מסביב לשעון והזמן הפנוי היחיד שלכם הוא רק ביום שישי? אתם יכולים לאסוף את המחשב מתיקון רק בשעות הבוקר? אנחנו מתאימים את עצמנו אליכם ומעניקים שירות בשעות פתיחה גמישות ונוחות:

  • ימי ראשון עד חמישי – 10:00-14:00, 16:00-19:00
  • יום שישי: 10:00-14:00

5.מחירים הוגנים 

אתם חושבים פעמיים אם לתקן את הסדק במסך? אתם צריכים לשדרג את הדיסק הקשיח אך חוששים מההוצאה הכספית? המחשב הנייד תלוי במטען אך אתם לא רוצים לרכוש מטען חדש בסכום גבוה? לא משנה מהי התקלה – אנחנו מתחייבים בפניכם על מחירים הוגנים.

לאורך השנים צברנו לעצמנו קהל לקוחות נאמן שעושה איתנו דרך ואנחנו איתו.

להצעת מחיר עבור תיקון תקלה, פנו אלינו כבר עכשיו – 054-6900100

 

Call Now Button