מחפשים טכנאי לפטופים? אלו הטעויות שאולי גם אתם עושים

מחפשים טכנאי לפטופים? אלו הטעויות שאולי גם אתם עושים

מחפשים טכנאי לפטופים? אלו הטעויות שאולי גם אתם עושים

הלפטופ לא נדלק לכם, אתם משוכנעים כי המחשב צריך פירמוט והמסך הסדוק מפריע לעבודה שלכם? גם אתם צריכים טכנאי לפטופים! מדובר אמנם “רק” על מחשב, אך במציאות המודרנית-הנוכחית, המחשבים הניידים הם כלי העבודה המרכזי של אנשי מקצוע רבים – מרואי החשבון, דרך גרפיקאים ועד פרסומאים. תקלות במחשב? משבשבות את יום העבודה, עלולות לפגוע במערכת היחסים אל מול הלקוחות וכן, גם פוגעות בכיס.

אז איך בוחרים טכנאי לפטופים? מתרשמים מהניסיון המקצועי שלו, קוראים המלצות של לקוחות מרוצים ומעניקים חשיבות גדולה לזמינות שלו. עם זאת, המון פעמים במעמד חיפוש הטכנאי, מעניקים חשיבות לדברים שוליים וכך יכולים בקלות לפספס טכנאי מצוין, אמין ומקצועי למחשב. 

זקוק לטכנאי מחשבים?

אני במרחק שיחה!

לפניכם, כמה טעויות שכיחות בחיפוש טכנאי למחשב הנייד:

“אתה לא מציע את המחיר הכי זול? טוב, תודה”

הרצון שלכם לקבל מחיר הוגן הוא דבר אחד, והחיפוש אחר טכנאי זול הוא דבר שני. כפי שלא תצפו לקבל ב-50 שקלים ארוחת שף של שלוש מנות, כך גם אל תצפו לקבל במחיר זול תיקון איכותי למחשב שלכם. הזול מתגלה כיקר, ובמקרה הזה בו מדובר על המחשב הנייד שלכם, אתם עלולים גם לשלם ביוקר.

ב”מוניטור מחשבים“, אנו מציעים מחירים הוגנים לכל התיקונים! חשוב לנו לציין כי המחירים ההוגנים אינם באים על חשבון אבחון מקצועי, תיקון יסודי ושירות מצוין. 

“תתקן לי תוך שעה או שאל תתקן בכלל”

בעולם אוטופי המחשב שלכם לא היה צריך להיכנס למעבדה, אף פעם. במציאות אידיאלית? התיקונים היו מתבצעים תוך כמה דקות ספורות. בפועל, טכנאי לפטופים נדרש לאבחן את התקלה באופן יסודי, לעבוד על המחשב (לעתים, גם לפתוח אותו), לנקות אותו מתוכנות זדוניות, להחליף בו חלקים ולהכשיר אותו מחדש ככלי עבודה תקין. 

יהיו טכנאים שיתחייבו לזמני תיקון קצרים (מאד), אך התמורה תהיה בהתאם. העריכו טכנאי לפטופים שמשקיע זמן רב בתיקון המחשב שלכם וזכרו כי קיצורי דרך לא מובילים למקומות טובים.

“היכן למדת להיות טכנאי מחשבים?”

אין כל ספק כי השכלה פורמלית והכשרה מקצועית, יכולות להעיד רבות על מידת המקצועיות של טכנאי המחשבים. עם זאת, הן חסרות כל ערך ללא ניסיון מעשי בתיקון מחשבים. רגע לפני שאתם מבקשים מהטכנאי שיפרט בפניכם את קורות החיים שלו, שאלו את השאלה החשובה באמת: כמה שנים אתה עוסק כטכנאי מחשבים?

טכנאי מקצועי הוא טכנאי שצובר ניסיון מעשי תוך כדי תנועה, שמתנסה על בסיס יומי במנעד רחב של תיקונים, מתמודד אל מול אתגרים וגם צולח אותם. מעבדת “מוניטור מחשבים” מנוהלת על ידי דורון, בעל ניסיון של מעל ל-40 (!) שנים בתחום המחשבים. 

מעוניינים לשדרג את הזיכרון במחשב הנייד שלכם, להחליף את הסוללה או לבצע גיבוי? התקשרו – 054-6900100

עוד יכול לעניין אתכם:

Call Now Button