טכנאי מחשבי מק

טכנאי מחשבי מק

טכנאי מחשבי מק

המקבוק שלכם ננעל, חדרו לתוכו נוזלים, אתם מעוניינים לשדרג את מערכת ההפעלה או לפרמט אותו? ברוכים הבאים אל “מוניטור מחשבים!”. אנו מעניקים שירות מלא לכל דגמי ה-mac  של מחשבי אפל. תיקון מחשבי מק נחשב מאתגר יותר, זאת מאחר ומערכת ההפעלה המותקנת בו שונה מהמערכות המותקנות במחשביהם של המותגים האחרים.

למרות יחסי הציבור הנפלאים שיש למחשבי המק וההילה הזוהרת העוטפת אותם, מדובר בסופו של דבר על מכונה. מאחר והמחשב הוא מכונה (כן, גם מחשבי המק), הם חשופים לפגיעות – פנימיות וחיצוניות. הבשורה המשמחת היא שתיקון ע”י טכנאי מחשבי מק, יוכל להשיב גם את המחשב שלכם לתפקוד מלא.

זקוק לטכנאי מחשבים?

אני במרחק שיחה!

בין התיקונים שאנו מציעים למחשבי ה-mac:

  • שחזור מידע מהמחשב
  • גיבוי מידע במחשב
  • החלפת מסך למק
  • תיקון והחלפה של רכיבים פנימיים ועוד…

יש טכנאי מחשבים ויש טכנאי מחשבי mac

חשוב להדגיש: מחשבי מק הם “טיפוס” מיוחד בנוף המחשבים. בכדי לתקן את המחשבים של חברת apple, נדרשת היכרות מעמיקה עם מערכת ההפעלה, חלקי המחשב – מהסוללה ועד לוח האם, סוגי הגרסאות וכיוצא בזה. תיקון מחשב מק ללא הבנה מקצועית נרחבת, ידע וניסיון, הוא במידה רבה תיקון חסר ערך. אנחנו ב”מוניטור מחשבים”, מתחייבים על תיקון בסטנדרט הגבוה ביותר למק שלכם!

תיקון המק או רכישת מק חדש – מה כדאי?

הדבר הראשון שנעשה עם הגעתכם אלינו הוא לאבחן את התקלה במחשב. כל תקלה דורשת במשאבים אחרים לטובת תיקון. לרוב, עלות תיקון ע”י טכנאי מחשבי מק תהיה זולה וכדאית יותר מאשר רכישת מק חדש. כך או כך, לפני שנתקן את המק, אנו מפרטים בפני הלקוח את התקלה ומהי העלות המשוערת לתיקון. רק לאחר שנקבל אור ירוק, נתחיל לעבוד על המחשב.

“כמה זמן לוקח לתקן מחשב מק? אני חייב אותו לעבודה!”

אני עושים כל שאנו יכולים בכדי לתקן את המחשבים כמה שיותר מהר. עם זאת, אנו לא מוכנים להתפשר על איכות התיקון, וישנן תקלות שמטבע הדברים דורשות בזמן עבודה ארוך יותר. ברגע בו ידועה לנו התקלה (לדוגמא: חדירת מים למחשב), נוכל גם למסור זמן תיקון משוער.

איך תוכלו גם אתם לשמור על המק שלכם לאורך זמן?

השקעתם אלפי שקלים במחשב המק. לשמחתכם, מדובר על מחשב אמין שכל עוד תתחזקו אותו כנדרש, תוכלו ליהנות ממנו למשך שנים. מאיתנו – אליכם: טיפים מעולים שיאפשרו לכם לשמור על המקבוק:

  • אחסנו את המקבוק בתיק הגב אך רק בכיסוי מחשב. המוטיבציה: למנוע שריטות, סדקים ושברים במסך.
  • הרחיקו נוזלים מסביבת העבודה שלכם עם המשב – ממים ועד קפה. המוטיבציה: למנוע חדירה אפשרית של נוזלים למחשב.
  • תחזוקה כללית: עדכנו גרסאות, גבו את המידע שלכם
  • אחת לשנה, הגיעו עם המחשב למעבדה לבדיקה כללית

לפרטים נוספים אודות תיקון ושדרוג המקבוק שלכם, התקשרו – 054-6900100

Call Now Button